Szósta edycja Moneymanii – 120zł za założenie konta i lokaty w Toyota Bank

W szóstej edycji Moneymanii można zgarnąć 120 zł od organizatora, oprócz 150zł oferowanych przez Toyota Bank za założenie Konta Jedynego z lokatą Plan Depozytowy (2,4%) na 100 dni.

promocja-toyota-bank-moneymania

O ile trudno spełnić wszystkie warunki pozwalające dostać pełne 270 zł (120+150) ze względu na dość skomplikowany moneyback od Toyota Banku (o tym poniżej), zdecydowanie łatwiej jest zgarnąć część tej kwoty. Zacznijmy od premii 120 zł od organizatora.

Kto i w jaki sposób może skorzystać z promocji?

Przede wszystkim, promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów Toyota Bank, zdefiniowanych jako osoby, które nie posiadały w tym banku konta po 15.10.2014.

Jak przystąpić do promocji?

  • Zarejestruj się lub zaloguj na stronie moneymania.pl
  • Kliknij w dostępny po rejestracji link przekierowujący na stronę banku
  • Do 19 czerwca 2016 złóż wniosek i wyraź zgodę na: otrzymywanie informacji handlowych, otrzymywanie materiałów marketingowych oraz na przekazanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji – te zgody są wymagane, aby premia mogła zostać wypłacona

Co dalej?

Po złożeniu wniosku następnym krokiem jest podpisanie umowy o Konto Jedyne (za pośrednictwem kuriera) i złożenie w systemie transakcyjnym banku wniosku o lokatę Plan Depozytowy na 100 dni. Minimalna kwota lokaty to 10tys. złotych, a jej gwarantowane oprocentowanie wynosi 2,4%. Kiedy już założysz lokatę i następnie utrzymasz ją przez co najmniej 70 dni, organizator wypłaci pierwszą premię – 50zł.

50zł już jest, czas na kolejne 70zł

Druga część premii – 20zł wymaga bardzo prostej rzeczy, czyli zarejestrowania się w programie Toyota Bank „Tankuj korzyści do pełna”. Wystarczy sama rejestracja, z tego programu nie trzeba w ogóle korzystać.

Pozostała jeszcze 3 część, czyli kolejne 50zł. Aby je otrzymać, należy w 3 miesiącach z zakresu lipiec-październik 2016 spełnić warunki zwrotu w promocji „Tankuj korzyści do pełna”, o której poniżej.

Jak widać, otrzymanie pierwszych 70 zł jest naprawdę proste – wystarczy założyć konto, lokatę na 10tys. i zarejestrować się do programu „Tankuj korzyści”.

Wypłata premii 120zł

  • Do 10 października zostaniesz poinformowany/a o kwalifikacji do premii za założenie lokaty (50zł) i przystąpienie do programu „Tankuj korzyści do pełna” (20zł)
  • Następnie do 20 października musisz zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane
  • Premia zostanie wypłacona na aktywne Konto Jedyne założone w promocji do 31 października.
  • Jeśli spełnisz warunki kwalifikujące o dodatkowej premii 50zł, dowiesz się o tym do 21 listopada 2016, a 3 część premii zostanie wypłacona do 30 listopada.

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego, więc nie musisz jej wykazywać w zeznaniu podatkowym w przyszłym roku.Szczegóły dotyczące promocji znajdziesz w Regulaminie

>>Weź udział w Moneymanii i zgarnij 120 zł>>

Toyota Bank i promocja „Tankuj korzyści do pełna”

Konto Jedyne w Toyota Bank jest darmowe, natomiast płatna może być karta. Jeśli nie wykonasz nią w danym miesiącu operacji w wysokości co najmniej 400zł, bank policzy 2,49zł prowizji za kartę.

Jeśli chodzi o „Tankuj korzyści do pełna”, jest to promocja oferująca od 5 do 10% moneyback (zwrot wydatków ponoszonych kartą) za zakupy na stacjach benzynowych (paliwo i produkty ze sklepu stacji). Maksymalna miesięczna kwota, jaką można w ten sposób uzyskać to 50zł Licząc 3 miesiące otrzymywania premii, do zdobycia razem jest 150zł.

Zasady promocji

Aby otrzymać zwrot za zakupy na stacjach benzynowych, należy:
1. utrzymać określone saldo depozytów (lokat);
2. utrzymać określone średnie saldo rachunku bieżącego;
3. wykonać kartą transakcje płatnicze o określonej wysokości – przy czym te operacje muszą być wykonywane w miejscach innych niż stacje benzynowe.

Wysokość zwrotu (5-10%) za zakupy na stacjach jest zależna od zaangażowania uczestnika. Warunki są relatywnie trudne, ale jeśli ktoś posiada większe oszczędności, często płaci kartą i dużo tankuje, może otrzymać do 600zł rocznie. Z pewnością warto się nad tym pochylić.

Szczegóły promocji „Tankuj korzyści do pełna” dostępne są w regulaminie pod adresem: https://www.toyotabank.pl/fileadmin/user_upload/PDFy/Tankuj_korzysci_regulamin.pdf.

Podsumowanie

Możesz skorzystać z samej promocji Moneymania i w dość łatwy sposób zgarnąć 70zł za założenie lokaty Plan Depozytowy na co najmniej 10tys. złotych na 100 dni.

Po 100 dniach z 10tys. zł ulokowanych na lokacie Plan Depozytowy otrzymasz ok. 53zł odsetek (już po odjęciu podatku). Bonus 70zł zwiększa tę kwotę ponad dwukrotnie. Czyli tak jakby lokata była oprocentowana na… ok. 4,5% w skali rocznej już po podatku. Warto skorzystać dla samej tej premii
.

Możesz też aktywnie korzystać z promocji „Tankuj korzyści do pełna” i zgarnąć łącznie do 270zł.

>>Weź udział w Moneymanii i zgarnij premię>>