40zł na wyżerkę za założenie darmowego konta w Banku Smart

Bank Smart wystartował z promocją skierowaną do osób, które nie ukończyły 26 roku życia. W zamian za założenie darmowego konta można zgarnąć 40zł na PizzaPortal.

Zrzut ekranu 2016-06-28 o 15.02.48

Jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się najeść za premię z banku, Bank Smart ma dla Ciebie konto „na wypasie” – za założenie dostaniesz bon na zamówienie jedzenia.

Szybka promocja tylko dla młodych

Promocja jest skierowana do osób młodych, które mają nie więcej niż 25 lat. Przystąpić można do 10 lipca, ale liczba bonów do PizzaPortal jest ograniczona i wynosi 300 sztuk, dlatego warto się pospieszyć.
Załóż konto Smart i zgarnij 40zł na wyżerkę!

Warunki i wypłata premii

Tu opis będzie krótki, bo zasady są wyjątkowo proste:

– wypełnij wniosek na dedykowanej stronie promocji
– zawrzyj umowę o konto
– w ciągu 3 miesięcy zaloguj się przynajmniej raz do systemu bankowości elektronicznej (login zostanie wysłany kurierem)

Bon na 40zł do wykorzystania na pizzaportal.pl otrzymasz w formie elektronicznej w ciągu 20 dni od daty spełnienia powyższych warunków. I czas na wyżerkę!

Bezwarunkowo darmowe konto

Konto Smart jest w coraz mniejszej grupie zupełnie bezpłatnych rachunków osobistych. 0zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0zł za wydanie i użytkowanie karty debetowej, 0zł za standardowe przelewy krajowe, 0zł za wyciągi elektroniczne i ustanowienie pełnomocnictwa.

Haczyków brak, więc oferta Smart Banku jest naprawdę atrakcyjna – szczególnie w momencie, gdy kolejne banki wprowadzają lub podwyższają opłaty za konto i kartę lub wymagają spełnienia określonych warunków, aby pozostały one bezpłatne.

>>Załóż konto Smart i zgarnij 40zł na wyżerkę!>>