Zyskaj nawet 500zł w promocji eKonta w mBanku

Wystartowała kolejna edycja promocji mBanku, w której do zgarnięcia jest nawet 500zł za założenie eKonta i spełnienie warunków.

promocja-bankowa-mbank-premia-500zl

Promocja dla nowych klientów

mBank chce przyciągnąć nowych klientów i to dla nich zorganizowana jest promocja. Poprzez „nowego klienta” regulamin definiuje:

klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Przystąpienie do promocji

Jeśli jesteś nowym klientem mBanku, do promocji możesz przystąpić
na stronie wniosku o eKonto. W czasie składania wniosku musisz:

– zaznaczyć chęć posiadania karty debetowej do rachunku
– zaakceptować Regulamin Promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym” oraz Aplikacji Mobilnej mBanku

Aplikacja mobilna jest o tyle ważna, że do otrzymania premii koniecne jest, aby to za jej pomocą aktywować dostęp do konta już po podpisaniu umowy. Czyli nie aktywujesz przez internet, tylko za pomocą aplikacji.

Całość premii, czyli 500 zł podzielone jest na 3 etapy, w których można otrzymać kolejno 10zł, 250zł i 240zł.

10 zł na dobry początek

Pierwszą aktywację dostępu do systemu transakcyjnego wykonujesz za pomocą aplikacji mobilnej. Właściwie to jest faktyczne przystąpienie do promocji, ponieważ aktywując dostęp przez stronę www tracisz szansę na premie.

Aktywować dostęp musisz w ciągu 24h od otwarcia w systemie bankowym rachunku eKonto. Premia 10zł trafi do ciebie w ciągu 20 dni roboczych.

250zł za aktywne korzystanie

Druga część premii wygląda już korzystniej. Jest to możliwość zgarnięcia maksymalnie 50zł w każdym z 5 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po tym, w którym założyliśmy konto (przykładowo, dla konta założonego w czerwcu, te miesiące liczą się od lipca).

Bank zwraca 2% wartości transakcji kartą i 4% wartości transakcji za pomocą BLIK, które zostaną dokonane w sklepach stacjonarnych w danym miesiącu. Aby jednak otrzymać ten moneyback, konieczne jest spełnienie następujących warunków w każdym ze wspomnianych miesięcy:

  • zapewnij w danym miesiącu jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł, przekazany przez osobą inną niż uczestnik promocji (czyli nie można przelać 1000zł z konta w innym banku, za to mogą to być pieniądze przekazane przez inną osobą, nawet jeśli nie jest to wynagrodzenie)
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej
  • wykonaj operacje kartą/BLIKiem na łączną kwotę minimum 250zł

Nawet jeśli w ciągu miesiąca „wykręcisz” tylko 250zł operacji, z czego moneyback nie będzie jeszcze taki duży, to i tak będzie świetnie, ponieważ…

Premia 240 zł przysługuje za spełnienie warunków potrzebnych do otrzymania dwóch poprzednich premii!

Bonusy są wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Szczegóły w załączonym regulaminie

Czyli w skrócie:

  1. Złóż wniosek o eKonto na dedykowanej stronie
  2. Wyraź odpowiednie zgody
  3. Zawrzyj umowę i aktywuj dostęp przez aplikację mobilną
  4. Aktywuj kartę do konta
  5. Co miesiąc zapewnij wpływ 1000zł na konto
  6. Raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej
  7. Wykonaj kartą lub BLIKiem operacje na 250zł lub więcej

Koszty prowadzenia konta

eKonto w taryfie Standard jest darmowe, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Korzystanie z karty też będzie darmowe, o ile wykonasz nią miesięcznie 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Karta pozwala na bezpłatne korzystanie z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash, BZ WBK oraz mBanku. Za wypłaty w innych bankomatach już zapłacisz 3% wartości wypłaty (nie mniej niż 5 zł i nie więcej niż 9zł).

>>Kliknij tutaj i załóż eKonto w promocji z premią do 500zł>>