600zł na ZUS za założenie rachunku firmowego mBiznes w mBanku

W promocji mBanku przedsiębiorcy mogą zgarnąć nawet 600zł w ciągu roku za założenie konta mBiznes Start lub mBiznes Komfort i opłacanie z niego składek ZUS.

mBiznes-premia600zl

Tylko dla nowych klientów firmowych i tylko do 31.07.2016

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów firmowych – tzn. dla tych, którzy nie posiadali w mBanku rachunku firmowego dla danego nr NIP do dnia 30.06.2016. Promocja jest ograniczona czasowo i można w niej wziąć udział tylko do końca lipca 2016.

mBiznes konto Start jest dedykowane przedsiębiorcom, którzy swoją firmę prowadzą krócej niż rok (lub właśnie ją zakładają).
Dla przedsiębiorców prowadzących firmę dłużej, mBank dedykuje rachunek mBiznes konto Komfort. W obu przypadkach dostępna jest premia.

Jak zgarnąć 600zł na ZUS?

Warunki promocji są proste. Wystarczy, że:

1. założysz konto na stronie promocji (kliknij tutaj, żeby przejść do wniosku) i zawnioskujesz o kartę do konta
2. przez rok od założenia konta co miesiąc opłacisz z niego składkę ZUS o wysokości przynajmniej 250zł
3. W każdym z tych miesięcy wykonasz przynajmniej 1 operację kartą (na dowolną kwotę)

Za te proste czynności bank co miesiąc wypłaci Ci 50zł, co w ciągu roku daje razem 600zł. Premię otrzymasz do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki (czyli np. premia za sierpień wpłynie do 30 września).

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Konto mBiznes Start

Konto mBiznes Start oferuje dobre warunki przedsiębiorcom z nowymi firmami (prowadzonymi krócej niż rok). Przede wszystkim prowadzenie rachunku jest darmowe, podobnie jak przelewy do ZUS i US. Za darmo jest również pierwszych innych 5 przelewów w miesiącu (przelewy do US i ZUS nie wliczają się do tych pięciu).

Do spełnienia warunków potrzebne jest posiadanie karty do konta, która pozwala na darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet, mBanku oraz BZWBK. Karta może kosztować 5zł miesięcznie, ale łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy co miesiąc wykonywać operację kartą na łączną kwotę 200zł lub więcej.

>>Załóż mBiznes konto Start i zgarnij nawet 600zł!>>

Konto mBiznes Komfort

Rachunek firmowy mBiznes Komfort jest dedykowany przedsiębiorcom prowadzącym działalność dłużej niż rok.
Standardowo konto w taryfie Komfort kosztuje 25zł miesięcznie, ale… w ramach promocji jesteś z tej opłaty zwolniony na okres roku (czyli akurat, żeby zgarnąć całą premię i później zdecydować, czy zostawiasz konto, czy z niego rezygnujesz). Zaletą mBiznes Komfort jest 25 darmowych przelewów w miesiącu, darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZWBK i mBanku oraz darmowa karta debetowa.

>>Załóż mBiznes konto Komfort i zgarnij nawet 600zł!>>