Do zdobycia 360 zł od banku Millenium, 100 zł od bankier.pl i 100zł od fly.pl za założenie Konta 360°

Za założenie konta osobistego 360° w Banku Millenium stawka możliwych do zgarnięcia premii właśnie osiągnęła zenit. Oprócz 360 zł oferowanych przez bank za aktywne korzystanie można zyskać jeszcze 2x100zł od partnerów banku. Razem 560zł!


Do promocji można przystąpić tylko do 30 czerwca 2016 roku. Czas na podpisanie umowy z bankiem mamy do 4 lipca 2016.

360zł od banku – program moneyback

Bank Millenium realizuje 3 edycję promocji „Zyskaj 360zł” dotyczącej założenia i aktywnego korzystania z konta Konta 360° i Konta 360° Student. W akcji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i są nowymi klientami (nie posiadały w Banku Millenium konta po 1 kwietnia 2015 roku). Promocja daje możliwość otrzymania 2% zwrotu za płatności kartą i 5% za płatności BLIK, do maksymalnej wysokości 30zł miesięcznie za każdą z tych form płatności. Miesięczna suma do zgarnięcia za moneyback wynosi więc 60zł.

Premie wypłacane są w kolejnym miesiącu. Razem, do końca trwania promocji, można w ten sposób uzbierać 360zł i to naprawdę robi wrażenie. Co prawda większość otwierających konto zarobi mniej, ale obecnie stawkę podbijają dodatkowe bonusy od partnerów promocji (zobacz poniżej lub od razu przejdź na stronę promocji i zgarnij nawet 560zł).

Są i warunki

Zgodnie z regulaminem, moneyback przysługuje tylko za miesiące kalendarzowe, w których uczestnik spełnił warunek aktywności, czyli:

– wykonał przynajmniej 1 płatność kartą debetową wydaną do konta,
– przynajmniej raz zalogował się do aplikacji mobilnej,
– zapewnił na konto wpływy zewnętrzne o łącznej o wysokości co najmniej 1000zł

Płatności kartą i tak warto wykonywać, żeby otrzymać moneyback. Zalogowanie się raz w miesiącu do aplikacji mobilnej wymaga tylko pamiętania o tym. A wpływ 1000zł „z zewnątrz” nie musi być wynagrodzeniem. Mogą to być równie dobrze pieniądze z posiadanego w innym banku konta, ale też przelew/y od kogoś bliskiego lub jedno i drugie, byleby miesięczna suma wpływów zrównała się lub przekroczyła 1000zł.

Ostatecznie można po prostu 5 razy przelać 200zł tam i z powrotem między dwoma rachunkami.

Słowem – warunki promocji „Zyskaj 360zł” są banalne :)

Co więcej, ich spełnienie zapewnia brak opłat za konto i kartę, więc i tak warto wypełnić je co miesiąc.

100 zł od Bankier.pl i 100zł na Fly.pl

Teraz wisienka na torcie. Każdy, kto spełni przedstawione powyżej warunki aktywności w miesiącach lipcu i sierpniu, otrzyma 100zł od bankier.pl, przelewane na konto otwarte w promocji, oraz bon o wysokości 100zł do wykorzystania na serwisie turystycznym fly.pl.

Najpierw jednak trzeba się zarejestrować na dedykowanej stronie promocji i zaznaczyć na niej wszystkie zgody – udostępnienie danych organizatorowi promocji, otrzymywanie treści reklamowych oraz zaakceptować regulamin.

Drugim krokiem jest kliknięcie w link wysłany po rejestracji na podany adres e-mail. Po przekierowaniu na stronę banku należy złożyć wniosek o konto. Tu również trzeba wyrazić zgody „marketingowe” oraz zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji. Bez tego z premii nici.

Wniosek należy złożyć do 30 czerwca, a maksymalnie do 4 lipca należy podpisać umowę o konto.

Przyznanie i wypłata premii

O przyznaniu premii dowiesz się maksymalnie do 13.09.2016. Organizator prześle o tym informacje na adres e-mail podany przy rejestracji. Warto sprawdzić folder SPAM, ponieważ takie wiadomości mogą łatwo do niego trafić.

W mailu od organizatora oprócz informacji o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii 2x100zł, będzie również link kierujący do strony promocji. Musisz się jeszcze na niej zalogować i podać dane do przelewu: imię, nazwisko oraz numer konta założonego w ramach promocji.

Przelew 100zł od bankier.pl zostanie wykonany na ten rachunek, więc musi on być aktywny w dniu wypłaty premii, która nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od momentu przekazania informacji o spełnieniu warunków. Oczywiście pod warunkiem, że podasz dane do przelewu.

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji oraz w Regulaminie realizacji bonów na Fly.pl

Promocja trwa tylko do 30 czerwca 2016 roku, więc warto już teraz złożyć wniosek.
>>Otwórz Konto 360° w Banku Millenium i zgarnij łącznie nawet 560 zł!>>

Konto 360°

Świetną cechą opisywanej promocji jest to, że do założenia jest dobry produkt. Oprócz 360zł do zgarnięcia, Bank Millenium oferuje brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy, wypłaty z bankomatów oraz korzystanie z karty debetowej – przy spełnieniu warunku aktywności, o którym było powyżej.

Do konta dodawany jest darmowy przez 12 miesięcy Pakiet Bardzo Pomocny, obejmujący usługi medyczne i assistance domowy. Uwaga – przed upływem roku należy zrezygnować z pakietu, inaczej zacznie on kosztować 4,98zł miesięcznie.

Dodatkowo tej chwili Millenium daje możliwość założenia lokaty mobilnej na dobre 3,5% oraz konta oszczędnościowego, które dla zakładających Konto 360° ma przez 92 dni preferencyjne oprocentowanie 2,6%.

>>Otwórz Konto 360° w Banku Millenium i zgarnij łącznie nawet 560 zł!>>