Darmowa karta kredytowa Citibanku i voucher na 400zł na artykuły do domu

Citibank po raz kolejny oferuje za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity voucher o wartości 400zł – tym razem do sklepu Nexterio.pl.

To już kolejna z opcji Citibanku na zgarnięcie bonu – poprzednia dotyczyła sklepu morele.net, czyli szeroko rozumianej elektroniki.

Teraz pora na wyposażenie domu – w Nexterio znajdziesz artykuły sanitarne, metalowe i wykończeniowe, dekoracje, produkty do ogrodu. A warunki promocji właściwie pozostały takie same.

Co zrobić, żeby dostać bon 400zł?

Aby dołączyć do promocji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie z wnioskiem.

Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, umówi u Ciebie wizytę kuriera, który pod wskazany adres dostarczy umowę.

A dalsze kroki? Banalnie proste.
W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się chociaż raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub w aplikacji mobilnej. Czyli przykładowo – jeśli umowę podpisałeś/aś w czerwcu, w lipcu musisz się zalogować do systemu.

I tyle. Informację o otrzymaniu vouchera na 400zł do Nexterio.pl zobaczysz w serwisie transakcyjnym maksymalnie w drugim tygodniu miesiąca następującego po tym, w którym spełnisz warunek rejestracji. Czyli w przypadku zalogowania się do systemu w lipcu, bon otrzymasz do połowy sierpnia.

>>Złóż wniosek o kartę Simplicity i zgarnij 400zł do Nexterio.pl!>>

Żadnych haczyków?

Jest jeden. W umowie o kartę zobowiązujesz się wykonywać co najmniej 1 płatność wyrobioną w promocji kartą w ciągu każdego miesiąca kalendarzowego przez rok od przystąpienia do promocji.

Jeśli nie spełnisz tego warunku, co prawda dostaniesz bon na 400zł, ale… zapłacisz bankowi karę umową w wysokości 200zł.
Dlatego należy pamiętać o wykonywaniu jednej operacji kartą miesięcznie, a następnie o spłacie tej kwoty
.

Może najlepszym pomysłem jest ustawienie sobie dwóch przypomnień w miesiącu:
1. wykonaj operację kartą
2. spłać kartę

Szczegóły w regulaminie promocji.

Darmowa karta kredytowa Simplicity

Simplicity jest darmową kartą kredytową. Nie ma opłaty za jej wydanie, miesięcznej opłaty za korzystanie ani rocznej opłaty za odnowienie. Dopóki spłacasz zadłużenie w terminie, nie zapłacisz za nią nawet grosza.

Jedynym kosztem, na który trzeba uważać, jest usługa CitiPhone (6zł miesięcznie). Powinna być domyślnie nieaktywna, ale trzeba to sprawdzić w systemie transakcyjnym i w razie potrzeby od razu z niej zrezygnować, żeby nie ponosić zbędnego kosztu.

W promocji można też wziąć „bardziej wypasioną” kartę kredytową MasterCard World, ale ta już kosztuje 18zł miesięcznie a i tak większość osób nie skorzysta z pełni jej funkcjonalności. Dlatego na wniosku wybierz kartę Simplicity.

Podsumowanie

1. Złóż wniosek o kartę Simplicity w promocji z bonem 400zł do Nexterio.pl>>
2. podpisz umowę
3. w kolejnym miesiącu zaloguj się do Citibank Online lub w aplikacji mobilnej
4. w każdym miesiącu wykonuj jedną operację kartą
5. zawsze spłacaj kartę w terminie
6. po roku zdecyduj, czy karta jest Ci jeszcze potrzebna… a najlepiej od razu ją zamknij.