Ostatnia szansa na 100zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% w VI edycji Comperia Bonus

BZ WBK oferuje rewelacyjne oprocentowanie środków znajdujących się na koncie osobistym. 4% to lepiej niż większość lokat. A dodatkowo w promocji Comperia Bonus do zgarnięcia 100zł za spełnienie prostych warunków!

Zrzut ekranu 2016-06-27 o 12.24.23

Tylko do końca czerwca można otworzyć w BZ WBK promocyjne Konto Godne Polecenia – rachunek osobisty z oprocentowaniem 4% środków do wysokości 4tys. zł i oprocentowaniem 1% dla nadwyżki ponad tę kwotę (czyli jeśli na koncie jest 5,5tys. zł, to 4tys. zyskują 4%, a pozostałe 1,5tys. zyskuje 1%). Pracują wszystkie środki na koncie, a oprocentowanie jest gwarantowane przez najbliższy rok – do czerwca 2017.

Dodatkowo w 6 edycji promocji Comperia Bonus jako miły bonus do rachunku możesz otrzymać 100zł od organizatora promocji.

Kto może otrzymać premię i w jaki sposób?

Premię może otrzymać nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała w BZ WBK rachunku w złotówkach po 15 sierpnia 2015 roku.

W celu otrzymania 100zł należy:

1. przed 30 czerwca 2016 zarejestrować się u organizatora promocji
2. potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link wysłany na podany adres e-mail
3. założyć konto z wygenerowanego dla nas linku
4. spełnić warunki promocji (poniżej)

Co ważne, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a także zgodę na przekazanie przez BZ WBK informacji objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. Ta trzecia zgoda dotyczy tego, że promocję na rzecz BZ WBK przeprowadza firma zewnętrzna (Comperia), która musi otrzymać od banku informację na temat osób, które spełniły warunki promocji, żeby wypłacić im premię.

Umowę zawiera się za pomocą przelewu w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Wizyta w banku jest zbędna – promocja dotyczy tylko kont zakładanych przez internet i nie jest dostępna w oddziałach.

Przy wyborze opcji „przelewem” należy pamiętać, aby wpisać dokładnie ten sam adres, który jest przypisany do konta w innym banku, z którego będzie realizowany przelew – przy czym dla banku „Prusa 1/13” i „Bolesława Prusa 1 m 13” są traktowane jako inne adresy i z tego powodu przelew może zostać odrzucony. W takiej sytuacji wystarczy jeszcze raz kliknąć w link wysłany po rejestracji i wybrać opcję z kurierem.

Warunki otrzymania premii 100zł

Do 30 czerwca należy zarejestrować się u organizatora promocji, a następnie do 31 sierpnia założyć Konto Godne Polecenia. Najlepiej jednak zrobić to od razu, ponieważ również do 31 sierpnia trzeba wykonać 6 płatności bezgotówkowych – kartą, za pomocą BLIK lub telefonu. Płatności mogą być na dowolną kwotę – czyli wystarczy 6 razy pojawić się z kartą w sklepie i zapłacić za zakupy, choćby najmniejsze.

To jest aż tak proste :)

O przyznaniu premii Comperia poinformuje mailowo do 23 września. Od tego momentu będzie 5 dni roboczych na uzupełnienie swoich danych w formularzu – szczegóły logowania będą zawarte w przesłanej wiadomości.

Warto w okolicy tej daty sprawdzać folder SPAM – wiadomość od Comperii może tam trafić. Można też od razu dodać domenę „comperia.pl” na białą listę w książce kontaktów, żeby uniknąć tego problemu.

Premię w wysokości 100zł organizator wypłaci do 30 września 2016 na konto założone w ramach promocji (konto musi być aktywne w momencie wypłaty).

Co warto wiedzieć o Koncie Godnym Polecenia?

Konto Godne Polecenia znajduje się w mojej subiektywnej czołówce kont osobistych. Skorzystałem z jednej z poprzednich promocji, 100zł premii wpłynęło na konto, a co miesiąc bank dorzuca jeszcze odsetki.

Najważniejszą zaletą jest to, że ten „normalny” rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy gwarantuje oprocentowanie 4% dla 4tys. złotych i 1% dla wszystkich środków stanowiących nadwyżkę nad tę kwotę. Wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz, środki są cały czas dostępne – zupełnie inaczej niż na lokacie, gdzie blokujesz określoną kwotę, czy też na koncie oszczędnościowym, gdzie z reguły tylko 1 przelew w miesiącu jest za darmo. Jednocześnie pieniądze na koncie procentują (od pełnych 4tys. to nieco ponad 10zł miesięcznie).

Mało tego, konto i karta są bezwarunkowo darmowe do czerwca 2017 Nie trzeba przelewać wynagrodzenia ani wykonywać określonej ilości operacji kartą miesięcznie. Dzięki promocji darmowe są również wypłaty i sprawdzenie salda w bankomatach. Po wypełnieniu warunków promocji (6 płatności) można swobodnie zamknąć kartę.

Czyli wszystko za free?

Niestety nie. Nowa, obowiązująca od lipca tego roku tabela, zawiera kilka opłat, z których najważniejsza są opłaty za:
– szybkie płatności przez Przelewy24 (50 groszy)
– utworzenie zlecenia stałego (50 groszy)
– kody autoryzacyjne SMS przy przelewach (dopiero od 6 kodu miesięcznie)

Jak widać konto jest darmowe dla osób, które wykonują 5 lub mniej przelewów w miesiącu, nie kupują w internecie z użyciem szybkich płatności. Co oznacza, że rachunek może już nie jest tak rewelacyjny jako jedyne konto… ale za to jest doskonały do oszczędzania i jako fundusz bezpieczeństwa. Obecnie trudno ustrzelić lokatę dającą 4% – a jeśli już to tylko „na start” i na okres od 1 do 3 miesięcy. BZ WBK gwarantuje oprocentowanie do czerwca 2017 roku i do tego pozwala dowolnie dysponować środkami.

>>Skorzystaj z promocji Comperia Bonus i zgarnij 100zł za Konto Godne Polecenia 4%>>

Na dodatek jeszcze dwa konta

Co ciekawe, promocja dopuszcza założenie maksymalnie 3 kont z promocyjnym oprocentowaniem – co oznacza, że na dobre 4% możesz ulokować nawet 12tys. złotych. Oczywiście tylko za pierwsze dostaniesz 100zł premii (pamiętaj, żeby to do niego wziąć kartę).

Dodatkowe konta możesz założyć już po aktywacji pierwszego. Najlepiej nie brać do nich kart debetowych, a potraktować wyłącznie jako miejsce ulokowania dodatkowych środków. Wszystkie 3 konta będą dostępne przez 1 wygodny serwis transakcyjny.