Nawet 741 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta firmowego w Idea Bank

Idea Bank oferuje nawet 741zł za różne operacje z nowo-otwartego konta firmowego Firma to Ja. Premiowane są przelewy do ZUS, wpłaty we wpłatomatach, utrzymywanie salda miesięcznego i korzystanie z usług księgowości online.

promocja-konto-firmowe-idea-bank

Okazja dla przedsiębiorców

Do promocji „Premiowanie za Bankowanie” w Idea Banku mogą przystąpić osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Akcja pozwala osiągnąć nawet 62zł brutto miesięcznie przez okres roku, czyli łącznie do 741zł brutto (600zł netto). Przyjemna sprawa nie tylko dla firm o małych obrotach, choć to dla ich właścicieli dodatkowe kilkaset złotych w kieszeni może stanowić największą różnicę.

Przystąpienie do promocji

Aby przystąpić do promocji, trzeba najpierw przystąpić do niej na dedykowanej stronie oraz złożyć wniosek o otwarcie rachunku firmowego Firma to Ja.

Na formularzu wniosku należy zaznaczyć 3 pierwsze zgody: na otrzymywanie informacji handlowych, przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnienie w celach marketingowych.

Po otwarciu konta w promocji, można zacząć wykonywać transakcje, za które bank będzie nam w kolejnym miesiącu wypłacał premie.

Za co można otrzymać premię?

Idea Bank daje sporą elastyczność w wyborze działań, za które wypłacana jest premia:

tabela-idea-bank

Jak widać, możesz dostosować sposób zgarniania premii do swoich potrzeb. Najłatwiej otrzymać zwrot za przelewy do ZUS i US, które przedsiębiorca i tak musi wykonywać. Comiesięczny zwrot części kwoty przekazywanej jako danina będzie przynajmniej małą osłodą tego procesu.

Łatwo też otrzymać bonus za wystawianie faktur z systemu Idea Banku. I choć z reguły przedsiębiorcy korzystają ze swojego programu do faktorowania, być może warto raz w miesiącu skorzystać również z tej opcji.

Łatwość spełnienia pozostałych warunków zależy od obrotów firmy (średnie saldo miesięczne) i jej lokalizacji (dostęp do wpłatomatów).

Za każdy miesiąc przez rok trwania promocji można otrzymać maksymalnie 62zł brutto. Niestety uzbierana z aktywności „nadwyżka” nie przechodzi na następny miesiąc. Czyli jeśli ktoś wykona w danym miesiącu przelew do ZUS (premia 37zł) i utrzyma saldo powyżej 30tys. zł (premia 49zł), to nadal otrzyma 62zł.

>>Załóż konto firmowe w Idea Bank i zgarnij nawet 741zł>>

Jest też podatek

Skoro podane kwoty bonusu oznaczone są jako brutto, to wiadomo, że część trzeba będzie oddać fiskusowi. Zgodnie z informacją banku:

Wartość przyznanej Premii powiększa przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej Uczestnika i od takiej Premii uczestnik powinien samodzielnie odprowadzić należny podatek.

Firma to Ja – dobre konto dla przedsiębiorców

Rachunek firmowy „Firma to Ja” w Idea Banku ma trochę istotnych zalet:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Firma To Ja
  • 0 zł za wydanie karty debetowej (i 0zł za korzystanie, o ile w miesiącu wydasz kartą 400zł, w innym razie opłata wynosi 4,99zł. Można też nie wyrabiać karty)
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz do ZUS-u i US-u
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i Mobilnym Wpłatomacie (w większych miastach wpłatomat może do Ciebie przyjechać)
  • dostęp do przestrzeni co-workingowych Idea Hub

Dzięki temu łatwiej dać mu szansę – nie tylko dla premii, ale też dla innych korzyści.

>>Załóż konto firmowe w Idea Bank i zgarnij nawet 741zł>>