Premia 100zł za założenie konta w ING (proste warunki)

Bank ING oferuje 100zł za założenie Konta z Lwem – rachunku osobistego z dostępem online i mobilnym. Premię można uzyskać w bardzo łatwy sposób.


Udział w promocji

Według regulaminu, w promocji może uczestniczyć nowy klient, czyli osoba, która:

od 1 stycznia 2015 roku do 6 czerwca nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

Aby wziąć udział należy najpierw (do 31 sierpnia 2016) zarejestrować się na stronie promocji, wypełniając specjalny formularz.

Następnym krokiem jest założenie Konta z Lwem Direct razem z kartą debetową oraz założenie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN.

Co ważne – premię otrzymają tylko osoby, które wyraziły zgodę na przetwarzania danych osobowych
w celach marketingowych przez Bank, więc warto tę zgodę zaznaczyć na etapie wypełniania wniosku o konto.

Potwierdzenie danych jest realizowane za pomocą przelewu bankowego z innego konta, albo za pośrednictwem kuriera. Kiedy już uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej i aktywujesz kartę, możesz zająć się spełnianiem warunków potrzebnych do uzyskania bonusu.

Zasady wypłaty premii 100zł

Zasady są na szczęście banalnie proste. Po założeniu konta i wyrobienia karty, do zgarnięcia premii wystarczy wypełnić dwa warunki:

1. do 31 grudnia 2016 wydaj w sklepach minimum 1000 złotych kartą debetową wydaną do otwartego w promocji Konta z Lwem (liczą się tylko płatności zaksięgowane i niezwrócone, nie liczą się wypłaty z bankomatów)
2. Utrzymaj aktywne konto do 31 stycznia 2016 (premia zostanie wypłacona tylko na konto założone w promocji)

I tyle. Bank nie narzuca minimalnych kwot płatności kartą, byle suma pieniędzy wydanych do końca grudnia przekroczyła 1000zł.

>>Załóż Konto Direct w ING i zgarnij 100zł premii>>

Co warto wiedzieć o Koncie z Lwem?

Otwarcie i prowadzenie Konta z Lwem Direct jest darmowe, z wyłączeniem wpłat i wypłat w oddziałach banku, które kosztują 9zł – wystarczy po prostu korzystać z bankomatów i wpłatomatów. Darmowe są wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash. Karta debetowa (Visa zbliżeniowa) jest darmowa pod warunkiem, że pomiędzy 29 dniem danego miesiąca a 28 kolejnego wykonasz płatności na łączną kwotę 300zł lub więcej. W przeciwnym razie opłata wynosi 7zł.

Jak widać warto uważać z „dobijaniem” transakcji w ostatnich dniach miesiąca, ponieważ zostaną one już policzone na poczet kolejnego miesiąca. Warto o tym pamiętać, żeby uniknąć opłaty.

Warunki promocji są proste, łatwo też uniknąć opłat za kartę i konto – wystarczy tylko pamiętać o kilku podstawowych rzeczach. Wydaje się, że warto skorzystać (a w styczniu 2017 zdecydować co dalej).

>>Załóż Konto Direct w ING i zgarnij 100zł premii>>