Zgarnij smartfon LG K8 lub voucher o wartości 400zł za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Citibank zaskakuje ilością promocji, w których za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity i spełnienie warunków możesz dostać smartfona LG k8 albo voucher o wartości 400zł do jednego ze sklepów: empik.com (książki, muzyka, gry), nexterio.pl (wyposażenie domu), morele.net (sprzęt elektroniczny).

Karta kredytowa bez opłat

W ofercie Citibanku znajduje się karta kredytowa Simplicity, której najważniejsza cechą jest brak opłat za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty i brak opłaty rocznej za odnowienie. To znaczy, że dopóki spłacasz kartę w terminie bezodsetkowym, nie ponosisz żadnych kosztów.

Wstępne warunki do przyznania karty bank definiuje następująco:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Warto jednak podkreślić, że spełnienie tych warunków to nie wszystko, ponieważ:

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

W końcu karta kredytowa jest kredytem i bank musi sprawdzić, czy potencjalny klient będzie w stanie go spłacić.

Brak opłat za kartę kredytową może być dla niektórych magnesem. Ale z samego tego względu karty kredytowe Citibanku nie trafiłyby na Zacne Promo. Znacznie bardziej atrakcyjne są bonusy, jakie Citibank oferuje za ich założenie i wykonanie określonych operacji. W tym samym momencie aktywnych jest 5 wersji promocji dla nowych klientów (czyli takich, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej tego banku od 1 stycznia 2014). Do zgarnięcia od 200zł (iTaxi) po smartfona o deklarowanej wartości 549zł. Brzmi dobrze? Pewnie, że tak.

Warto zacząć od tego, że możesz otrzymać tylko jeden z poniższych bonusów. Każda odsłona promocji posiada inna stronę rejestracyjną, dlatego zastanów się, jaki prezent jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Zgarnij smartfon LG K8 LTE za operacje o wartości 3000zł w ciągu 3 miesięcy i 1 logowanie


Zacznijmy od najcenniejszego bonusu, któym jest smartfon LG K8 LTE o następujących parametrach:

– ekran 5″ HD
– aparat 8MP/5MP
– pamięć 8GB
– 4-rdzeniowy procesor

Żeby go otrzymać, musisz spełnić trzy warunki:
1. Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji
2. zalogować się do systemu internetowego w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy oraz
3. w ciągu trzech miesięcy od daty podpisania umowy wykonać transakcje kartą (płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych) na łączną kwotę minimum 3000zł.

O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię w ciągu 14 dni od zakończenia miesiąca, w którym spełnisz warunki. Czyli, jeśli w sierpniu podpiszesz umowę, na spełnienie warunków masz wrzesień, październik i listopad, a informacja o przyznaniu nagrody trafi do Ciebie do połowy grudnia.

A smartfon zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 30 dni od daty otrzymania informacji, czyli w przedstawionym przykładzie – do połowy stycznia.
To oznacza, że po około pół roku od momentu podpisania umowy możesz zdecydować, czy trzymasz kartę dalej, czy też rezygnujesz z niej od razu po otrzymaniu smartfona (co wydaje się lepszą opcją).
Załóż kartę Simplicity i zgarnij Smartfon LG K8 LTE
W promocji możesz się zarejestrować tylko do końca września.

Voucher o wartości 400zł do 1 z 3 sklepów internetowych

W kolejnej odsłonie promocji do zdobycia 400zł do empik.com (książki, muzyka, filmy), 400zł do morele.net (sprzęt elektroniczny) albo 400 zł do nexterio.pl (wyposażenie domu).

Promocję z morele.net opisywałem dokładnie na Zacne Promo już wcześniej, podobnie jak bliźniaczą promocję z Nexterio.pl. Nie jest zaskoczeniem, że voucher do empik.com dostaje się za spełnienie takich samych warunków.

Przypomnijmy:
1. Zarejestruj się w promocji na stronie dotyczącej konkretnego bonusu:
Voucher 400zł do Empik.com
Voucher 400zł do Nexterio.pl
Voucher 400zł do Morele.net
2. Zaloguj się do systemu internetowego w ciągu 1 miesiąca od podpisania umowy
3. W każdym z 12 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wykonuj co najmniej 1 bezgotówkową operację kartą Citibanku (płatność w sklepie lub przez internet)

Ostatni warunek to rodzaj „lojalki”, gwarantującej, że nie zrezygnujesz z karty przed upływem roku. Ale skoro Karta Simplicity jest darmowa, w żaden sposób nie będzie to szkodzić.
Jedynym problemem może być pamiętanie o comiesięcznym wykonywaniu jednej operacji – istnieje zapis w umowie, mówiący, że użytkownik nie spełniający tego warunku zapłaci karę umowną w wysokości 200zł.

Ale wystarczy ustawić sobie odpowiednie przypomnienia i co miesiąc zapłacić za cokolwiek. Sprawę ułatwia fakt, ze operacja może być na dowolną kwotę.

Smartfon czy voucher?

Wybór pomiędzy smartfonem a voucherami zależy od tego, co jest dla Ciebie w danej chwili bardziej opłacalne. Jeśli przydałby Ci się nowy telefon, a LG K8 LTE spełnia Twoje oczekiwania, to pierwsza promocja będzie najlepsza, o ile oczywiście jesteś w stanie wydać 3000zł w ciągu 3 miesięcy. Znacznie mniejszą kwotę trzeba wydać przy voucherach, tam jednak musisz pamiętać o wykonywaniu płatności w każdym miesiącu. Jeśli akurat wyposażasz mieszkanie, nexterio.pl wydaje się być oczywiste, podobnie jak morele.net, jeśli planujesz zakup komputera, kamery itp.

O czym należy pamiętać?

Pamiętaj przede wszystkim o tym, żeby wybrać darmową kartę kredytową Simplicity. Inne karty kredytowe Citibanku są płatne.
Dodatkowo na etapie wnioskowania o produkt, zrezygnuj z usługi Citiphone i nie daj się na nią namówić, ponieważ też jest płatna. Citibank oferuje wygodny, darmowy system transakcyjny, w którym sprawdzisz wyciągi, bieżące zadłużenie itd.
I jeszcze jedna rzecz – karta kredytowa jest kredytem. Niby oczywiste, ale sporo osób o tym zapomina. Pamiętaj, aby rozsądnie z niej korzystać.

Wybierz coś dla siebie:

Darmowa karta kredytowa Simplicity i Smartfon LG K8
Darmowa karta kredytowa Simplicity i Voucher 400zł do Empik.com
Darmowa karta kredytowa Simplicity i Voucher 400zł do Nexterio.pl
Darmowa karta kredytowa Simplicity i Voucher 400zł do Morele.net