Zasady ogólne

Strona zacnepromo.pl (dalej: „serwis” lub „strona”) powstała w celu informowania o aktualnych promocjach (bankowych i w sklepach), obniżkach cen oraz okazjach.

Z zasobów serwisu użytkownicy korzystają na własną odpowiedzialność. Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji z podmiotem, którego produkt zostały opisany na stronie, użytkownik powinien we własnym zakresie ocenić, czy dana oferta jest dla niego korzystna.

Strona przedstawia subiektywne opinie autorów, które nie mogą zostać uznane za rekomendacje. Z tego względu autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, ani za transakcje, jakie użytkownicy zawierają z firmami i instytucjami, których produkty zostały przedstawione na stronie.

Wyłączenie odpowiedzialności autorów dotyczy również treści reklam innych podmiotów, wyświetlanych na stronie zacnepromo.pl w postaci odnośników tekstowych i kreacji graficznych, a także treści stron docelowych, na które kierują te reklamy.

Autorzy serwisu dokładają wszelkich starań, by publikowane treści zawierały wyłącznie prawdziwe i aktualne informacje. Pomimo tego autorzy nie mogą zagwarantować ich w pełnym zakresie, ze względu na dynamikę zmian ofert, produktów i zasad.

Komentarze

Strona z okazjami zacnepromo.pl umożliwia publikowanie komentarzy przez odwiedzających, z zastrzeżeniem, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za te komentarze, będące subiektywnymi opiniami użytkowników.

Serwis zastrzega sobie prawo do blokowania lub usuwania komentarzy użytkowników bez podania przyczyny, w szczególności w przypadkach prób publikacji przez użytkowników treści: sprzecznych z obowiązującym prawem, nawołujących do nienawiści promujących strony internetowe i produkty, niezwiązanych z tematyką strony

Dodatkowo blokowane lub usuwane będą komentarze obraźliwe, te z rażącą ilością błędów ortograficznych i składniowych, a także komentarze o treści niepowiązanej z tematyką strony i treściami na niej publikowanymi.

Prawa autorskie

Wszystkie treści publikowane w serwisie podlegają ochronie praw autorskich, dlatego ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autorów jest zabronione.

Publikowane w serwisie nazwy, logotypy, slogany i kreacje graficzne, o ile nie zostały stworzone przez autorów, należą do firm i instytucji, których produkty są prezentowane na stronie. Ich wykorzystanie ma charakter wyłącznie informacyjny.